Darbui su maistu

Higienos pazymejimas HB netiesioginam darbui su maistu

9 Eur

Higienos pažymėjimas (HBB)

Netiesiogiai maistą tvarkantiems darbuotojams


Kada gausiu pažymėjimą?
Kai prisiregistruosite, galite iškarto matyti mokymo medžiagą ir laikyti testą. Kai išlaikysite testą, gausite pažymėjimą el.paštu.

Kam reikia turėti higienos pažymėjimą skirtą darbui su maistu?
Higienos pažymėjimą H10 (vadinama “žalia korta”) privaloma turėti darbuotojams, kurių veikla susijusi su maisto apdorojimu, perdirbimu, gabenimu, sandėliavimu, viešuoju ar kolektyvų maitinimu bei prekyba (išskyrus nuotolinę prekybą ir vaistines). Pavyzdžiui: barmenui, baristai, padavėjai, pardavėjai, virtuvės darbuotojai, kepyklėlių, kavinių, restoranų darbuotojui ir kitiems kurie turi tiesioginį kontaktą su maistu.

Higienos pažymėjimą HBB privaloma tiems, kurie tvarko maistą netiesiogiai, gamina pirminius produktus, tvarko negreitai gendantį maistą. Pavyzdžiui: knygyno, grožio parduotuvės, vaistinės darbuotojui, vaisių, daržovių augintojui ir turgaus prekeiviui, ​išvežiotojui.

Kaip galima sumokėti už pažymėjimą?
Sumokėti galite per elekroninę bankininkystę, kortele, paprastu pavedimu, Maxima kasose, Perlo terminaluose arba Lietuvos paštas skyriuose.

Ar galėsiu laikyti testą dar kartą, jeigu jo neišlaikysiu? Ar reikės mokėti papildomai?
Taip, galėsite laikyti dar kartą, tai papildomai nekainuoja. Nepavykus išlaikyti testo iš pirmojo karto, Jums bus suteikiama galimybė testą perlaikyti po 3 dienų.

Ar nuotoliniu būdu išlaikyto kurso pažymėjimas tinka taip pat kaip ir gautas paprastuose kursuose?
Taip, gautas pažymėjimas pilnai tinka ir yra galiojantis pagal teisės aktus.

Kiek laiko galėsiu mokytis ir spręsti testą?
Nurodyta prisijungimo prie kurso kaina yra už 30 dienų. Per tą laikotarpį prisijungti ir spręsti testą galite neribotą skaičių kartų.


Turite klausimų? Parašykite čia