Atsiliepimai


Tikrai rekomenduočiau draugams ir kolegoms. Pažymėjimas gavau greitai. Tai pat patiko kursai dėl pirmosios pagalbos. Ačiū labai :) 

Maksim K.

2020-03-20


Rekomenduoju. Labai greitai gavau pažymą darbui su maistu.

Greta P.

2020-03-19


Labai nustebau "netyčia užtikusi" šį puslapį internete ir pirma kilusi mintis buvo: "ko gero kažkokia eilinė apgaulė".

Bet smalsumas pastūmėjo pabandyti ir štai - užtrukau kur kas trumpiau,nei būčiau turėjusi keliauti į kursus ir sedėjusi ten daugiau nei pusę dienos, viską atsisėdus vakare perskaičius išsprendžiau testą. Aš sutaupiau laiko, kadangi gyvenu iki miesto 20km. O laikas mums visiems manau labai svarbus, tad Ačiū Jums už tokią galimybę. Būtinai rekomenduosiu kitiems.

E. Gudžiūnienė

2020-03-02


Šaunu, kai gali tokius kursus pereiti internetu neišėjus iš namų. Ir greit gauti pažymėjimą.

Ingrida M..

2020-02-19


Taip man labai patiko atlikti internetu viską niekur vykti nebereikia ir laiko susitaupo. Tai rekomenduociau ir jau rekomendavau kolegems artimiausiu metu turėtų pasinaudoti jūsų paslaugomis. Ačiū esu labai patenkinta.

Jurgita Š.

2020-02-13


Tikrai rekomenduočiau savo draugams užsakyti pažymėjimą per šį puslapį. Labai patogu, pats pažymėjimas padaromas labai greitai ir kokybiškai, pats visas procesas neužima daug laiko, todėl esu labai patenkinta.

Anastasija Ž.

2020-02-05


Viskas kurse aprašyta ir parodyta labai išsamiai, konkrečiai ir operatyviai. Testas nebuvo sudėtingas, bent jau man, tai higienos pažymą gavau el.paštu jau kitą dieną. Rekomenduočiau tikrai :)

Kristina K.

2020-02-01


Labas vakaras, internetiniam kurse radau labai daug naudingos medžiagos, kai ko tikrai nežinojau! Aptarnavimo kokybė labai nudžiugino - viskas buvo atlikta kokybiškai ir operatyviai. 

Inga V.

2020-01-18


Rekomenduočiau, nes viskas labai patogu, greita ir praktiška, kuomet reikia vienos ar kitos sveikatos pažymos.

Rokas P

2020-01-07


Pažyma gavau greitai, užsisakiau internetu. Dėl operatyvumo, nereikėjimo stumdytis eilėse, brangaus laiko tausojimo aš ir pati asmeniškai kai reikės kreipsiuos dar kartą.


...